جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

عاشورایی مدرن به رنگ حقوق بشر!

  اشتباه نکن! فرقی نمی‎کند جهان پیشرفته امروز با جاهلیت 1400 سال پیش، هستند حکّامی که راه را بر دوستداران پیامبر(ص) می‌بندند و آب را از مسلمانان دریغ می‎کنند.

   دهم محرم سال 61 هجری زمین از خون بزرگانی سیراب شد که گذر قرن‌های متمادی نیز نتوانست فریاد مظلومیت این خون‎های به ظلم ریخته شده را خاموش کند. آنانکه در کربلا و در رکاب امام زمان خود جان باختند سربلندان تاریخ شدند و اکنون نوبت ماست که یزیدیان زمان خود را بشناسیم و باید بدانیم که امروز ولی امرمان هدف مکر دشمنان قرار گرفته و باید هوشیار باشیم. یادمان نرود خلف یزید طول تاریخ را در تعقیب فرزندان حسین (ع) سپری کرده تا به امروز رسیده و اکنون نیز با همان کینه 1400 سال پیش در پی دشمنی با آل‌الله است. مراقب باشیم که امروز نیز خولی‎ها به دنبال رأس فرزندان حسین (ع) آمده‌اند و هنوز ندای هل‎من‎ناصرینصرنی از گلوی مسلمین شنیده می‎شود و بی‌تفاوتی در قبال آنان بار دیگر واحسرتا را در به دنبال خواهد داشت که در جبران این غفلت شاید دیگر از دست مختارها نیز کاری بر نیاید.
   
  چه نهفته است در تکرار عاشورا ؟
   
  مبادا امروز دوباره فرزندان مسلم در کوچه‎های کوفه رو در روی نوادگان سیاه‌پوش سفیانی قرار گیرند که شرف و انسانیت را با قیمت ارزان به سیم و زر دنیوی فروخته‎اند و برای سر فرزندان زهرای مرضیه قیمت تعیین می‎کنند!؟ 
   
  چه نهفته است در تکرار عاشورا ؟
   
  اشتباه نکن! فرقی نمی‎کند جهان پیشرفته امروز با جاهلیت 1400 سال پیش! هنوز هم هستند حکّامی که راه را بر دوستداران پیامبر(س) می‌بندند و آب را از مسلمانان دریغ می‎کنند؛ هنوز بستن راه، تشنگی، عطش  و کربلا در جریان است... همانا که آل‎سقوط بستند راه را بر یاران حسین(ع) و دریغ کردند آب را و از کشتگان پشته ساختند و خم به ابرو نیاوردند.
   
  چه نهفته است در تکرار عاشورا ؟
   
  چقدر عذاب آور است در عصری که بوق و کرنای حقوق بشر سازمان‎های بین‌المللی گوش فلک را کر کرده، در امن‌ترین سرزمین‌ راه را بر نوامیس خدا می‌بندند. اینها نوادگان کسانی هستند که پیش از هجرت اسلام در کوچه‎های بنی‌هاشم راه را بر انسیه طاهره بستند و در 61 هجرت سپاه مقابل فرزندش به صف کردند و امروز نوادگان شوم همانان راه بر حجاج بیت‎الله می‌بندند و بالای سر تشنگان بر زمین افتاده آب می‎نوشند و قهقهه سر می‎دهند و باز تاریخ تکرار می‌شود.
   
  چه نهفته است در تکرار عاشورا ؟
   
  پس مسلمان امروز بر تو واجب است که شمر زمان خود را بشناسی تا بتوانی در قبالش از کشتار زنان و کودکان بی‌گناه یمن، سوریه و عراق جلوگیری کنی؛ چرا که بین آل‎سعود و آل‎امیه تفاوتی نیست. هر دو ناحقند و حق را می‎کشند. جماعت بدعت آوری که این سال‎ها به فتنه‌ای بزرگ تبدیل شده‌اند و قتل و غارت را دروازه ورود به عرش خدا می‌داند.
  یهودی‌صفتانی که در صدر اسلام به ظاهر اسلام آوردند و امروز با نسخه پیش‎ رفته‎تری به نام آل‎سعود عنوان خادم‎الحرمینی را غصب کرده‎اند، اما خائن به اهل حرم هستند. اینها همان یهودیانی هستند که قرآن کریم با بدنامی از آنان یاد کرده و در آیه چهار سوره اسراء می‌فرماید: "وَ قَضَيْنا إِلى‏ بَنِي إِسْرائِيلَ فِي الْكِتابِ لَتُفْسِدُنَّ فِي الْأَرْضِ مَرَّتَيْنِ وَ لَتَعْلُنَّ عُلُوًّا كَبِيراً.
   
  چه نهفته است در تکرار عاشورا ؟
   
  آری! دشمنی شیطان رجیم با فرزندان آدم ادامه دارد؛ گاهی در قالب قابیل، گاه یزید، شمر، صدام، صهیونیسم، آل‌سعود  و گاهی داعش و النصره.
   
  و چه زیبا فرمودند رهبر انقلاب اسلامی که "رقم خوردن این سرنوشت شوق انگیز(شهادت) آرزوی دیرینه‌ مجاهدان راه حق است... خداوند باب شهادت را برای بندگان خالص خود باز گذاشته و حیف است که مرگ مجاهدان و اسوه‌هایی نظیر شهید همدانی، در راهی غیر از راه شهادت رقم بخورد. 
   
  چه نهفته است در تکرار عاشورا ؟
   
  پس یزیدان زمان بدانند دور نخواهد بود زمانی که با برخورد سخت و خشن مریدان علی(ع)، پرونده سیاه زندگیشان در هم پیچیده خواهد شد.

  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 1 آبان 1394
  منبع
  برچسب ها : فرزندان ,زمان ,می‌بندند ,اسلام ,شهادت ,نوادگان ,دوستداران پیامبر ,مسلمانان دریغ ,فرزندان حسین ,هستند حکّامی ,جاهلیت 1400 ,جهان پیشرفته امروز ,
  عاشورایی مدرن به رنگ حقوق بشر!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر